Uludağ Turları

Çıkış Tarihi
ULUDAĞ TURLARI LİSTELENİYOR
 • KESİN ÇIKIŞLI

  Uludağ Turu (Kayak Paketi)

  Beyaz Cennet Uludağ'da unutulmaz bir gün sizleri bekliyor. Paket içeriğinde Teorik Kayak Eğitimi, Öğle Yemeği(Sucuk Ekmek, İçecek), Kayak Takımları ve Ulaşım Dahildir.…
  -%20
  1 Gün
  Otobus
  749TL
  936TL
  Detaylar
 • EN İYİ FİYAT

  Uludağ Turu (Klasik Paket)

  Beyaz Cennet Uludağ'da unutulmaz bir gün sizleri bekliyor. Paket içeriğinde Teorik Kayak Eğitimi, Öğle Yemeği(Sucuk Ekmek, İçecek) ve Ulaşım Dahildir. Ayrıca yanımızda…
  -%20
  1 Gün
  Otobus
  549TL
  686TL
  Detaylar
 • EN İYİ FİYAT

  Uludağ Turu (Gezi Paketi)

  Beyaz Cennet Uludağ'da unutulmaz bir gün sizleri bekliyor. SEZON BOYUNCA HER GÜN BURSA ÇIKIŞLI.
  -%15
  1 Gün
  Otobus
  399TL
  469TL
  Detaylar


SÜRE
TOPLAM FİYAT

Bursa'dan her gün düzenlediğimiz günübirlik Uludağ kayak turları ile kış sporlarının heyecanını ve doğanın güzelliğini doyasıya yaşayın!

Kışın en güzel aktivitesi kayak yapmak için daha fazla beklemeyin! Her gün Bursa'dan hareket eden günübirlik Uludağ kayak turlarımız ile bembeyaz pistlerde unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Uludağ Turu Günübirlik 2024

Miss Turizm olarak 4 yıldır binlerce misafirimize Uludağ'da hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Uludağ Turu günübirlik 2024 yılında da sitemiz güvencesiyle sizlerle. Sezon boyunca haftanın her günü düzenlediğimiz Bursa çıkışlı kayak turlarımızla misafirlerimize Uludağ'ın keyfini yaşatıyoruz. Araçlarımız Görükle'den kalkış yaparak Kent Meydanı'na kadar İzmir yolu üzerinde bulunan tüm metro duraklarından misafirlerini almaktadır. Beraberinde Uludağ turu başlamaktadır. Turumuza, katılan kişiler bugüne kadar oldukça memnun kalmıştır. Günübirlik Uludağ turumuz sizleri de oldukça memnun edecektir.

Ucuz Uludağ turları arayan kişiler için en iyi seçeneklerden bir tanesi Miss Turizm. Dünya genelinde bilinen en meşhur kayak merkezleri arasında yer alan Uludağ'da mükemmel bir gün geçirmek ister misiniz? Tura mümkün olan en keyifli bir şekilde başlamanız adına araçlarımız yeterli donanıma sahip. 

Uludağ'da Neler Yapabilirim ?

Uludağ ülkemizin kış turizmi açısından en donanımlı kayak merkezleri arasında başta gelmektedir. Miss Turizm' in bursa çıkışlı Uludağ turlarında 3 farkı paket bulunmaktadır. İlk paketimiz olan gezi paketinde misafirlerimize sadece ulaşım hizmeti sunmaktayız. Gezi paketine dahil olan hizmetler ulaşım, milli park giriş ücreti, araçta kahvaltı paketi ve rehberlik hizmetidir. Sadece Uludağ havası alıp Uludağ'ı keşfetmek isteyen misafirlerimizin tercih edebileceği bir pakettir. Gezi paketini tercih eden misafirlerimiz telesiyejlere binerek eşsiz kar manzaralara eşliğinde saleplerini yudumlayabilirler. Günümüzde sıklıkla konaklamalı Uludağ turu şeklinde de arayış içerisinde olunmaktadır.

Uludağ'a Ne Zaman Gidilir?

Peki Uludağ'a ne zaman gidilir? Doğal olarak Uludağ'a gitmek için en müsait mevsim, kış mevsimidir. Elbette diğer mevsimlerde de gidilebilir. Çünkü Uludağ'da gezilebilecek pek çok farklı alan bulunmaktadır. Tura katılım yapmak isteyen kişiler kar yağdığı zamanları daha çok tercih ediyor. Aralık, Ocak, Şubat ve Mart ayları Uludağ'da en çok karın bulunduğu aylar arasındadır. Genel olarak Ocak ve Şubat aylarında kar daha fazla olmakta, bu aylarda kayak sporu daha çok yapılmaktadır.

Bursa Uludağ Turları

Miss Turizm, Bursa Uludağ turları denildiğinde akla gelen en iyi kuruluşlar arasında yer alıyor. Yılbaşı ve sonrası keyifli bir tura katılmak, ilgili detaylar hakkında sorularınızı yöneltmek için iletişime geçebilirsiniz. Uludağ kayak turları konusunda günübirlik olarak hizmet sunmaktayız. Yılın her mevsimi ziyaret etmek, eşsiz doğa güzelliklerinden yararlanmak için Uludağ, son derece iyi bir tercih. Genel olarak konaklamalı Uludağ turları, vakti olmayan kişiler için pek uygun olmuyor. Bu yüzden günübirlik turlara katılım ve ilginin daha çok olduğunu söylememiz mümkün. Bursa Uludağ'da gezilebilecek pek çok ziyaret noktası bulunuyor. Alkoçlar teleski, Ağaoğlu gondola, Kartanesi teleski, Grand İtalyan teleski gibi...

Uludağ Kayak Turu

Uludağ ile kayak kelimeleri birbiriyle sıkı sıkıya bağdaşmaktadır. Uludağ kayak turu için, Kayak paketimizi satın alan misafirlerimiz belvü pistinde vermiş olduğumuz teorik eğitim sonrası tüm gün kayak yaparak Uludağ'da unutulmaz bir gün yaşayabilirler. Kayak yapmak isteyen misafirlerimizin buna uygun olarak kayak kıyafetlerine ihtiyaçları olacaktır. Kıyafet kiralama yapmak isteyen misafirlerimize acenta sorumlumuz yardımcı olarak ıslanmadan bir gün geçirmenizi sağlamaktayız. Kayak paketimizin içerisinde bulunan sucuk ekmek hizmetini kayak pistimizin hemen yanındaki kafeden alabilirsiniz.

Uludağ kayak turları, Uludağ'da en çok yapılan aktiviteler arasında yer almaktadır. Kış turizmi için vazgeçilmez bir spordur kayak. Daha önce bu sporu hiç tatmamış olsanız dahi, kayak yapmak için ilk adımı atabilirsiniz. Turumuz hem amatör kişiler için, hem de profesyonel kayakçılar için uygundur. Kayak yapabilmek için gerekli ekipmanlar gerekmektedir. Bu ekipmanların kiralama işlemlerini uygun fiyatlar karşılığında yapabilirsiniz.

Uludağ Turu Fiyatları 2024

Uludağ turu katılım konusunda Miss Turizm olarak hizmet vermekteyiz. 2024 Uludağ turu fiyatları, tur özelliklerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Fiyatlarımız son derece hesaplı olup, günübirlik Uludağ turu yapmak isteyen kişilere son derece cazip gelmektedir. Daha kapsamlı fiyat bilgisi almak için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Miss turizm olarak ayrıca günübirlik Bursa çıkışlı farklı turlarla da faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Uludağ tur fiyatları, sizler için en makul şekilde kuruluşumuz güvencesiyle listelenmiştir. Bursa çıkışlı turlar sayfamız aracılığıyla bu turlara yönelik bilgi sahibi olabilirsiniz. Uludağ turu 2023 yılında sitemiz aracılığıyla uygun fiyatlar karşılığında sunulmaya devam edecek.

2024 YILI SKİPAS ÜCRETLERİ

 • 3 Saatlik Çıkış: 650 TL
 • Günlük Çıkış: 850 TL
 • 2 Günlük Çıkış: 1650 TL
 • 2,5 Günlük Çıkış: 2000 TL
 • 3 Günlük Çıkış: 2400 TL

KAYAK EKİPMANLARI

Bursa Uludağ kayak turu en sevilen turlarımız arasında yer almaktadır. Kayak ekipmanları fiyatları şu şekildedir:

 • Günlük Kayak Takımı: 250 TL
 • Günlük Kayak Kıyafetleri Üst: 200 TL
 • Günlük Kayak Kıyafetleri Alt : 200 TL
 • Günlük Board: 500 TL

TEK KART SİSTEMİNE DAHİL OLAN LİFTLER

 • Maden Telesiyej
 • Beden Terbiyesi Teleski
 • Ağaoğlu Kuşaklı Teleski
 • Kırkgözler Teleski
 • Monte Baia Teleski
 • Karinna Teleski
 • Kartanesi Teleski
 • Mandıra Teleski
 • Ağaoğlu Gondola
 • Grand İtalyan Teleski
 • Ağaoğlu Belvü Teleski
 • Alkoçlar Teleski Beceren
 • Teleski 1 Beceren Teleski
 • 2 Fahri Telesiyej

Bursa Uludağ turu için iletişime geçebilirsiniz.