Hakkımızda


2016 yılından bu yana Turizm Sektöründeki faaliyetlerini profesyonel bir ekip ruhu ile ve ”EN İYİ HİZMET EN İYİ FİYAT ” anlayışı ile sürdürmekte olan MİSS TURİZM seyahat acentesi günümüzde başlı başına uzmanlık alanı haline gelen Yurtiçi & Yurtdışı Paket Turlar, Günübirlik Turlar, Uçak Bileti, Otobüs Kiralama, Organizasyonlar ayrıca her türlü Seyahat Acenteliği Hizmetlerini yasal olarak , Turizm Bakanlığınca düzenlenen ”A"Grubu Misstur Turizm Seyahat Acentası İşletme Belgesi ile yapmaktadır.

Miss Turizm 2016 yılında Balıkesir/Edremit, 2017 yılında ise Bursa/Görükle’de ofisler açarak misafirlerine hizmet vermeye başlamıştır. Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanan Miss Turizm’in tecrübeli çalışanları, bu ilke doğrultusunda ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap verebilmek ve sizlere unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşatmak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaya her gün, her saat devam etmektedir.


Miss Turizm; geniş kitlelere hizmet veren tatil portalı www.missturizm.com ile turizm ve seyahat alanlarında tüketicinin yanında yer alıyor.


BELGELERİMİZ

Bursa Şubesi Seyahat Acentası İşletme Belgesi


Balıkesir Edremit Şubesi Seyahat Acentası İşletme Belgesi


Türsab Belgesi Belge no:10018

7

ŞİRKETİMİZE AİT D2 YOLCU TAŞIMACILIĞI YETKİ BELGESİ