• Turlarda ara

  • Tur kategorisi

  • Yola çıkılan şehir

ŞİLE AĞVA POLONEZKÖY MAŞUKİYE TURU


ŞİLE AĞVA POLONEZKÖY MAŞUKİYE TURU

1 Gece Otel Konaklama 2 Gün

Hareket Noktaları;

KÜÇÜKKUYU, ALTINOLUK, AKÇAY, EDREMİT, BURHANİYE, GÖMEÇ, AYVALIK, BALIKESİR(MERKEZ)


1.GÜN: KARTEPE, MAŞUKİYE, SAPANCA GÖLÜ, AĞVA TEKNE TURU

Gece belirtilen buluşma noktalarından misafirlerimizle buluşarak gezimize başlıyoruz. Keyifli bir yolculuk sonrasında, Karatepe’nin eteklerinde, doğası ile harika bir yer olan Âşıklar yeri MAŞUKİYE‘ ye gidiyoruz.  Uygun bir tesiste sabah kahvaltımızı yapıyoruz(extra). Keyifli bir kahvaltıdan sonra, Şelalelerin bulunduğu mevkie doğru yürüyüşe başlıyoruz, arada vereceğimiz fotoğraf çekme molaları sonrasında alabalık vadisine akan küçük şelalelere varıyoruz. Kısa bir dinlenmenin ardından öğle yemeğimizi alıyoruz. Daha sonra SAPANCA’ ya hareket ediyoruz. Burada göl kenarında yapacağımız yürüyüş sonrası, çaylarımızı içeceğimiz göl kenarındaki çay bahçemize geçiyoruz. Sapanca gölü gezimizden sonra , AĞVA’ya geçiyoruz. GÖKSU deresinde tekne turumuzu yapıyoruz ve serbest zaman sonrasında Otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.GÜN: ŞİLE FENERİ, AĞLAYAN KAYA, SAKLI GÖL, POLONEZKÖY , ZOSİA TEYZE ANI EVİ

Otelimizde yapacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından AĞVA’dan ayrılıp şehrin yanında güzel bir sayfiye kasabası olan ŞİLE’ye geçiyoruz. Şile’de Ağlayan Kaya’nın panaromik olarak görülmesi, Dünyanın ikinci büyük feneri olan Şile Feneri, Şile Kalesi ve Kültür Parkı seyir terası gezilerimizi tamamlıyoruz. Üç Kayalıklar, liman ve Ayazma Plajı gördükten sonra Şile bezi mağazalarının yer aldığı caddede serbest zaman veriyoruz. Ardından ağaçlar arasında gizli kalmış Saklı Göl kenarında çay molası veriyoruz.  Polonezköy’de  Zosia Teyze Anı Evi, Meryem Ana Katolik Kilisesi’nin görülmesinin ardından turumuzu tamamlayıp dönüş yolculuğuna geçiyoruz.
Rezervasyonunuzu bize ilettikten sonra, ekip arkadaşlarımız sizinle irtibata geçerek hem sizleri bilgilendirecek hem de onayınızı alacaklardır.
Bu nedenle size ulaşabilmemiz için bilgilerinizin doğruluğunu kontrol etmenizi rica ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir