• Turlarda ara

  • Tur kategorisi

  • Yola çıkılan şehir

MORDOĞAN – KARABURUN TURU


BALIKLIOVA – MORDOĞAN – KARABURUN

GÜNÜBİRLİK

Ege’nin Nergis kokulu yörelerine doğru unutulmaz bir yolculuk…

Hareket Noktaları;
04:30  Küçükkuyu Merkez Işıklar
04:45  Mıhlı 
05:00  Altınoluk Merkez Işıklar
05:15  Güre Merkez Işıklar
05:30  Akçay Sarıkız Ofis


Tur Programı;

Misafirlerimizi belirlenen noktalardan aldıktan sonra Dikili yol çatında bulunan dinlenme tesisinde kahvaltı molası veriyoruz. Sırasıyla Aliağa, Menemen, İzmir ve Urla’yı geçtikten sonra tarihteki ilk ismi Polikhne olan Balıklıova‘ya ulaşıyoruz. Eski bir Rum yerleşkesi olan Balıklıova limanında çay kahve molası veriyoruz. Balıklıova’nın ünlü Un Kurabiyesi’ni almak için Sevgi Unlu Mamüllerden .Ardından yolumuzun üzerinde bulunan güzel koylarda fotoğraf molası vererek Mordoğan köyünün ilk yerleşim yerinde bulunan 700 yıllık Ayşe Kadın Camii’sini gördükten sonra Mordoğan limanında öğlen yemeği ve yüzme molası veriyoruz.

Ardından muhteşem doğası, berrak denizi ve kekik kokulu temiz havasıyla ruhunuza mutluluk ve huzur katacak Karaburun ulaşıyoruz. Karaburun verilen serbest zamanda iskelede çevresinde bulunan kafeteryalarda büyük ve küçük ada karşı kahvenizi yudumluyoruz. Ardından Karaburun’na özgü Kopanasti peyniri tadına bakıp turumuzu tamamlayıp geri dönüş yolculuğuna başlıyoruz. 23:30 civarı Edremit körfezine ulaşıyoruz.
Rezervasyonunuzu bize ilettikten sonra, ekip arkadaşlarımız sizinle irtibata geçerek hem sizleri bilgilendirecek hem de onayınızı alacaklardır.
Bu nedenle size ulaşabilmemiz için bilgilerinizin doğruluğunu kontrol etmenizi rica ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir