• Turlarda ara

  • Tur kategorisi

  • Yola çıkılan şehir

ÇEŞME ALAÇATI TURU


ÇEŞME ALAÇATI TURU

GÜNÜBİRLİK HER ÇARŞAMBA, CUMARTESİ

Şirin taş evleriyle ünlü Alaçatı, muhteşem kumsalı ve deniziyle Çeşme

Hareket Noktaları;

ALTINOLUK, GÜRE, AKÇAY, EDREMİT, BURHANİYE, AYVALIK


Tur Programı;

Misafirlerimizi belirlenen noktalardan aldıktan sonra Dikili yol çatında bulunan dinlenme tesisinde kahvaltı molası veriyoruz. İzmir yolu üzerinden Çeşme’nin ince ve bembeyaz kumuyla  ünlü plajı ılıca ulaşıyoruz 2 saatlik yüzme molasının ardından Çeşme merkeze geçiyoruz.

505 yıllık tarihe meydan okuyan sağlamlığı, mimari yapısı ve medeniyetlerin izlerini taşıyan müzesi ile Çeşme’de görülmesi mutlaka görülmesi gereken değerlerinden biri olan Çeşme Kalesini rehber eşliğinde geziyoruz. Ardından rehberimiz tarafından verilen serbest zaman içinde öğle yemeğimizi yiyoruz. Buluşma noktasında verilen saatte buluşup Alaçatı‘ya geçiyoruz.

Ege’nin incisi sörf cenneti Alaçatı’ da bizi daracık çiçeklerle süslü Arnavut kaldırımlı sokaklar karşılıyor. Rengarenk Alaçatı evlerinin sokaklarında fotoğraf çekerek dolaşıyoruz. Alışveriş ve dinlenme için verilen serbest zamanın ardından turumuzu tamamlayıp dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Yol üzerinde belirli noktalarda molalar verilerek 00:00 turumuzu tamamlamış oluyoruz.
Rezervasyonunuzu bize ilettikten sonra, ekip arkadaşlarımız sizinle irtibata geçerek hem sizleri bilgilendirecek hem de onayınızı alacaklardır.
Bu nedenle size ulaşabilmemiz için bilgilerinizin doğruluğunu kontrol etmenizi rica ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir