• Turlarda ara

  • Tur kategorisi

  • Yola çıkılan şehir

ÇEŞME ALAÇATI SEFERİHİSAR SIĞACIK Turu 2 Gün 1 Gece


ÇEŞME ALAÇATI SEFERİHİSAR SIĞACIK TURU

1 Gece Otel Konaklama 2 Gün

TARİHLER;

4 YILDIZLI OTEL HERŞEY DAHİL KONAKLAMA

Hareket Noktaları;

KÜÇÜKKUYU, ALTINOLUK, AKÇAY, EDREMİT, BURHANİYE, GÖMEÇ, AYVALIK


1.GÜN: URLA, SIĞACIK

Misafirlerimizi belirlenen noktalardan aldıktan sonra Dikili yol çatında bulunan dinlenme tesisinde kahvaltı molası veriyoruz. Kahvaltı molası sonrası adalar manzarasına sahip olan ve İzmir Körfezinin en güzel izlenebildiği yerlerden bir tanesi Urla‘ya geçiyoruz. Urla gezimizin ardından Türkiye’nin ilk cittaslow şehri Seferihisar’a gezimize başlıyoruz. Bölgenin en önemli ilgi odağı Sığacık’ta bulunan kaleyi ve marinayı geziyoruz. 14:00 civarı Ege Denizi’nin en güzel sahilinde yer alan 4 yıldızlı tatil köyümüze giriş yapıyoruz. Herşey Dahil Konsepte çalışan otelimizin imkanlarından yararlanıyoruz.

2.GÜN: ILDIR KÖYÜ, ÇEŞME, ALAÇATI
Sabah kahvaltısı sonrası 11:00 civarı otelden ayrılıp “Fatmagül’ün Suçu Ne?” dizisiyle ünlenen Rum köyü Ildır’a gidiyoruz. Sahilde verilen çay kahve molası sonrası Çeşme’ye varıyoruz. 505 yıllık tarihe meydan okuyan sağlamlığı, mimari yapısı ve medeniyetlerin izlerini taşıyan müzesi ile Çeşme’de görülmesi mutlaka görülmesi gereken değerlerinden biri olan Çeşme Kalesini rehber eşliğinde geziyoruz. Ardından Marina gezisi sonrası Çeşme merkezinde serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz tarihi Rumeli Pastanesinde Sakızlı muhallebinin tadına bakabilirler. Ege’nin incisi sörf cenneti Alaçatı’ da bizi daracık çiçeklerle süslü Arnavut kaldırımlı sokaklar karşılıyor. Rengarenk Alaçatı evlerinin sokaklarında fotoğraf çekerek dolaşıyoruz. Alışveriş ve dinlenme için verilen serbest zamanın ardından turumuzu tamamlayıp dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Yol üzerinde belirli noktalarda molalar verilerek 00:00 turumuzu tamamlamış oluyoruz.
Rezervasyonunuzu bize ilettikten sonra, ekip arkadaşlarımız sizinle irtibata geçerek hem sizleri bilgilendirecek hem de onayınızı alacaklardır.
Bu nedenle size ulaşabilmemiz için bilgilerinizin doğruluğunu kontrol etmenizi rica ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir