• Turlarda ara

  • Tur kategorisi

  • Yola çıkılan şehir

AYVALIK CUNDA TEKNE TURU


AYVALIK CUNDA TEKNE TURU

GÜNÜBİRLİK HER GÜN

Tarih, Mimari, Lezzet, Doğa ve Denizi bir arada barındıran nadir yerlerden biri olan Ayvalık.

Hareket Noktaları;

ALTINOLUK, GÜRE, AKÇAY, EDREMİT, BURHANİYE


Tur Programı;

Misafirlerimizi belirlenen noktalardan aldıktan sonra ilk uğrak noktamız Gömeç’te bulunan Atatürk’ ün Silüet’nin bulunduğu Atatürk Kayalıkları seyir noktası burada kısa bir fotoğraf ve çay molası veriyoruz. 11:00 civarında Ayvalık merkezden kalkan gezi teknemize biniyoruz. Ayvalığın eşsiz doğal koylarını gezmek için mavi bir yolculuğa başlıyoruz. Teknemizin yüzme molalarını vereceği koyları o günün hava koşulları belirlemektedir. İlk yüzme molası vereceğimiz ada koyuna  ulaştığımızda misafirlerimiz mas mavi denizin tadını çıkarırken ekibimiz öğle yemeğini hazırlar ve yemek servisimiz başlar. Öğle yemeği menüsü; Sınırsız küçük balık, salata, meyve, ekmek dir. Öğle yemeği sonrası teknemizde yapılan Canlı müzik, animasyonlar, dans yarışmaları ve süpriz çekilişler unutamayacağınız bir eğlence yaşıyorsunuz. Ayrıca tekne rehberimiz çevredeki adalar hakkında size detaylı bilgiler sunmaktadır. 3 ada koyunda verilen yüzme molası sonrası tekne turumuzu tamamlayıp Cunda adasına demirliyoruz.

Ege bölgesinin gözde tatil mekanlarından olan Cunda Adası bozulmamış tarihi ve doğasıyla ziyaretçilerini adeta büyülüyor. Adada vereceğimiz serbest zaman içerisinde Taksiyarhis Kilisesi‘ni görebilirsiniz. Taş Kahve‘de sakızlı Türk kahvemizi yudumlayıp ünlü lokmacı Saki’de lokma tadabilirsiniz.  Zamana meydan okuyan şirin Rum evlerinin sokaklarında güzel bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Cunda gezimizi tamamlayıp araçlarımıza binerek  Ayvalıkla adayı birbirine bağlayan Türkiye’nin ilk boğaz köprüsünden geçip Ayvalık’a veda ediyoruz. Misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki Miss Turizm organizasyonunda görüşmek üzere misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

 
Rezervasyonunuzu bize ilettikten sonra, ekip arkadaşlarımız sizinle irtibata geçerek hem sizleri bilgilendirecek hem de onayınızı alacaklardır.
Bu nedenle size ulaşabilmemiz için bilgilerinizin doğruluğunu kontrol etmenizi rica ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir